Return to Site
|
View Calendar
|
List Version
-- Select Location --
Breakwater Beach
Breakwater Beach - Beachfront
Brewster Bay Property
Brewster Bay Property - First Light Beach
Brewster Bay Property - Outdoor Pool
Brewster Community Tennis Courts
Brewster Community Tennis Courts - Tennis Court 1
Brewster Community Tennis Courts - Tennis Court 2
Brewster Community Tennis Courts - Tennis Court 3
Brewster Community Tennis Courts - Tennis Court 4
Brewster Community Youth Tennis Courts
Brewster Community Youth Tennis Courts - Pickleball Courts
Brewster Community Youth Tennis Courts - Youth Court #1
Brewster Community Youth Tennis Courts - Youth Court #2
Brewster Community Youth Tennis Courts - Youth Court #3
Brewster Community Youth Tennis Courts - Youth Court #4
Brewster Recreation
Brewster Recreation - Office
Brewster Recreation - Rec Room
Brewster Walking Trails
Crosby Landing Beach
Drummer Boy Park
Eddy Elementary School
Eddy Elementary School - Field
Eddy Elementary School - Gymnasium
Eddy Elementary School - Rec Room
Eddy Elementary School - Soccer Field #1
Eddy Elementary School - Soccer Field #2
Eddy Elementary School - Soccer Field #3
Eddy Elementary School - Soccer Field #4
Freemans Way Fields
Freemans Way Fields - 3/4 Soccer Field - BACK
Freemans Way Fields - 3/4 Soccer Field - FRONT
Freemans Way Fields - Babe Ruth Field
Freemans Way Fields - Little League Field 1
Freemans Way Fields - Little League Field 2
Freemans Way Fields - Soccer Field
Gage's Baseball Field
Long Pond
Long Pond - Beachfront
Nauset Regional High School
Nauset Regional High School - Field Hockey Field
Nauset Regional High School - Gymnasium
Nickerson State Park
Nickerson State Park - Main Park
Nickerson State Park - Parking Lot
Stony Brook Elementary School
Stony Brook Elementary School - Classroom
Stony Brook Elementary School - Gymnasium
The Captains Golf Course
The Captains Golf Course - Driving Range
Town Hall
Town Hall - Baseball/Softball Fields
Town Hall - T-Ball Field #1
Town Hall - T-Ball Field #2
Town Hall - T-Ball Field #3
Upper Mill Pond
to
Show Location
Monday April 29, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Brewster Red (Coach Sean Smith) @ Practice
Tuesday April 30, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
Wednesday May 1, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
Thursday May 2, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 2-3): Brewster (Coach Clint Cole) @ Practice
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Brewster Black (Coach Michael Gerlach) @ Practice
Monday May 6, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Brewster Red (Coach Sean Smith) @ Practice
Tuesday May 7, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Brewster Black (Coach Michael Gerlach) @ Brewster Red (Coach Sean Smith)
Wednesday May 8, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
Thursday May 9, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 2-3): Brewster (Coach Clint Cole) @ Practice
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Brewster Black (Coach Michael Gerlach) @ Practice
Saturday May 11, 2024
10:00 AM - 10:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Tot T-Ball: Blue Whales (Coach Scott Weissman) @ Red Lobsters (Coach Kevin Aring)
10:00 AM - 10:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Tot T-Ball: Orange Foxes (Coach Sam Watson) @ Yellow Lions (Coach Ryann & Joseph)
10:00 AM - 10:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Tot T-Ball: Grey Sharks (Coach Bryant Warner) @ Green Gators (Coach Ian Mack)
11:00 AM - 11:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Kinder Ball: Blue Waves (Coach Scott Weissman) @ Orange Sparks (William Bubernicek)
11:00 AM - 11:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Kinder Ball: Yellow Blast Coach Sam Watson) @ Red Flames (Coach Cat Jackson)
11:00 AM - 11:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Kinder Ball: Green Glow (Coach Stephen Glasheen) @ Grey Crushers (Coach Matt Spencer)
Monday May 13, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 2-3): Eastham @ Brewster (Coach Clint Cole)
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Brewster Red (Coach Sean Smith) @ Practice
Tuesday May 14, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Eastham 2 @ Brewster Red (Coach Sean Smith)
Wednesday May 15, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
Thursday May 16, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 2-3): Brewster (Coach Clint Cole) @ Practice
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Brewster Black (Coach Michael Gerlach) @ Practice
Saturday May 18, 2024
10:00 AM - 10:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Tot T-Ball: Green Gators (Coach Ian Mack) @ Blue Whales (Coach Scott Weissman)
10:00 AM - 10:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Tot T-Ball: Orange Foxes (Coach Sam Watson) @ Red Lobsters (Coach Kevin Aring)
10:00 AM - 10:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Tot T-Ball: Grey Sharks (Coach Bryant Warner) @ Yellow Lions (Coach Ryann & Joseph)
11:00 AM - 11:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Kinder Ball: Yellow Blast Coach Sam Watson) @ Green Glow (Coach Stephen Glasheen)
11:00 AM - 11:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Kinder Ball: Red Flames (Coach Cat Jackson) @ Blue Waves (Coach Scott Weissman)
11:00 AM - 11:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Kinder Ball: Grey Crushers (Coach Matt Spencer) @ Orange Sparks (William Bubernicek)
Monday May 20, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Brewster Red (Coach Sean Smith) @ Practice
Tuesday May 21, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:01 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Eastham 1 @ Brewster Red (Coach Sean Smith)
Wednesday May 22, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
Thursday May 23, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 2-3): Brewster (Coach Clint Cole) @ Practice
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Brewster Black (Coach Michael Gerlach) @ Practice
Saturday May 25, 2024
10:00 AM - 10:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Tot T-Ball: Red Lobsters (Coach Kevin Aring) @ Green Gators (Coach Ian Mack)
10:00 AM - 10:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Tot T-Ball: Orange Foxes (Coach Sam Watson) @ Grey Sharks (Coach Bryant Warner)
10:00 AM - 10:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Tot T-Ball: Yellow Lions (Coach Ryann & Joseph) @ Blue Whales (Coach Scott Weissman)
11:00 AM - 11:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Kinder Ball: Orange Sparks (William Bubernicek) @ Green Glow (Coach Stephen Glasheen)
11:00 AM - 11:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Kinder Ball: Yellow Blast Coach Sam Watson) @ Blue Waves (Coach Scott Weissman)
11:00 AM - 11:45 AM
T-Ball & Baseball (Age 3-Grade 2) - Kinder Ball: Red Flames (Coach Cat Jackson) @ Grey Crushers (Coach Matt Spencer)
Monday May 27, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
Tuesday May 28, 2024
3:30 PM - 5:00 PM
Lighthouse Charter School
5:00 PM - 6:00 PM
Softball (Grades 2-6) - Softball (Grades 4-6): Eastham 2 @ Brewster Black (Coach Michael Gerlach)